Együtt adjunk lehetőséget a gyerekeknek, hogy sportálmaikat valóra váltsák!"

Milyen módon segíthetnek nekünk?

Adó 1%

Alapítványunk elkötelezett abban, hogy a mozgásban korlátozott és fogyatékkal élő emberek számára elérhetővé tegye a sport világát. Az adó 1%-ának felajánlása révén segíthet bennünket.

Köszönjük, hogy velünk tart az úton!

Adószám:  19329501-1-13

Banki utalás

Kérjük, segítsen nekünk abban, hogy folytathassuk szívvel-lélekkel végzett munkánkat! Bármilyen mértékű, akár egyszeri, akár rendszeres adománya óriási jelentőséggel bír számunkra, és hozzájárul ahhoz, hogy közösen építhessük a jövőt. Köszönjük, hogy velünk tart!

Számlaszám: 10700653-72992834-51100005

Közlemény: amennyiben "adomány" címen utal, úgy soron következő programunkba fektetjük. Lehetőség van célzott adomány felajánlásra is.

Tárgyi felajánlás

Az Alapítvány szívből várja a tárgyi felajánlásokat, hiszen ezek segítségével közvetlenül eljuttathatjuk a szükséget szenvedő családokhoz azokat a javakat, amelyekre vágyakoznak. Minden olyan felajánlás, ami a szeretet jegyében érkezik, nemcsak azonnali segítséget nyújt, hanem lehetőséget teremt arra is, hogy további fejlesztéseket valósítsunk meg. Ezen adományok révén bevételi forrást is biztosíthatunk, amelyet újra és újra a jótékonyság szolgálatába állíthatunk. Minden egyes felajánlás közelebb visz minket ahhoz, hogy együtt tegyünk a közösségünkért, és reményt adhassunk a rászorulóknak.

Sport eszközök, felszerelések és ruházatok
Számítástechnikai eszközök és berendezések
Elektronikai berendezések
Háztartási berendezések
Egyéb tárgyi játékok és eszközök

Önkéntesség

Az önzetlen önkéntesség a legszebb ajándék, amit valaha is kaphatunk. Amikor valaki a saját szabadidejét feláldozza, hogy segítse munkánkat, az nem csupán támogatás, hanem szeretet és elkötelezettség megnyilvánulása is. Minden egyes önkéntes szívből jövő áldozata új értelmet ad a közösségünknek, és megmutatja, hogy együtt, kéz a kézben bármire képesek vagyunk.